עופר דוד יו”ר המנין על התנועה, המנין ונוע”ם

[shashin type=”photo” id=”5121″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]התנועה המסורתית הינה ההתגלמות הישראלית של היהדות הקונסרבטיבית בארה”ב.

המניין המשפחתי המסורתי בכפר ורדים הוקם לפני שנים כיוזמה של מספר משפחות מהכפר.

המניין הינו עמותה רשומה ומוכרת לצרכי מס, הפועלת בכפר ורדים מתוך מגמה לתרום לחיי הקהילה והכפר בתחומים רבים. העמותה פועלת במבנה בית הכינוס ובית הכנסת מעל חטיבת הביניים. העמותה מקיימת שגרת תפילות, פעילות הרצאות, בר ובת מצווה ולהבדיל לוויות לכשצריך.

העמותה מופעלת ע”י מתנדבים ולרוב מעסיקה רב כמנהיג הרוחני של הקהילה.

בימים אילו, עזב הרב אבי נוביס דוייטש את העמותה ועלה לירושלים להנהיג את בית המדרש לרבנים של מכון שכטר. אבי שירת את הקהילה בארבע השנים האחרונות ואנו מודים לו על תרומתו ופעולתו בכפר ובסביבה.

באסיפה הכללית של  העמותה שהתקיימה בתחילת אוקטובר, נבחר עופר דוד לשמש כיו”ר העמותה. יחד איתו משרת ועד מתנדבים בתחומים שונים לטובת קהילת כפר ורדים.

במקביל לעמותה, וכהמשך לחוג חלו”ם, הוקם לפני כשנתיים סניף של נוע”ם בכפר ורדים. נוע”ם הינה תנועת הנוער של התנועה המסורתית וכיום סניף כפר ורדים הינו הגדול בצפון, ובין המובילים בארץ.  מנהלת הסניף – נילי אלדר, ביחד עם צוות מדריכי נוער מסורים מובילים פעילות ענפה לכל אורך השנה ובמחנות קיץ.

עם ההכרזה על השביתה המתוכננת, החליטו נילי והמדריכים להירתם לעזרת ההורים שזקוקים לפיתרון לילדים בהיעדר גנים ובתי ספר. הפעילות נפתחה לכלל ילדי הכפר ולא רק לחניכי נוע”ם. הרתמות המדריכים ונכונותם להתעורר מוקדם (למרות שאין לימודים) ולתרום משעות הפנאי שלהם ראויה לציון ולהערכה. כל הכבוד!

הילדים שהשתתפו זכו לכיבוד, פעילויות יצירה, אפיית פיתות, ריקודים וצפייה בסרטים.

[shashin type=”photo” id=”5116,5117,5115″ size=”large” columns=”2″ order=”user” position=”center”]

בברכה

עופר דוד 0523793448 

bambtush@gmail.com

יו”ר העמותה

Tagged with: , ,
Posted in ניוזלטר 'קולנו'

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’