כל הכבוד לנוע”ם כפר ורדים ולקהילת המנין המשפחתי המסורתי

[shashin type=”photo” id=”4527,5030″ size=”medium” columns=”2″ order=”user” position=”right”]לנילי אלדר, נוע”ם והמדריכים, וקהילת המנין המשפחתי המסורתי בכפר. כל הכבוד על פעילות ברוכה בשני ימי השביתה וההפגנות בגליל המערבי ובירושלים

השביתה של ישובי הצפון העמידה השבוע רבים מן ההורים במצב כמעט בלתי אפשרי.  החובות שמוטלים עליהם בעינם, ובנוסף יציאה להפגנות בנהריה ובירושלים, ויחד עם זאת מה עושים עם הילדים.  יוזמתה של נילי אלדר, המדריכה האחראית על נוע”ם, שתיאמה זאת עם ראש המועצה סיון יחיאלי, הביאה לבית הכנסת של המנין המשפחתי בכפר, קבוצה גדולה של ילדים שנהנו במשך למעלה מ-5 שעות בכל אחד משני הימים מהפעלות ופעילויות ועיסוקים מרתקים. 

קבוצת המדריכים האחראיים של נוע”ם, המורגלים לעבוד גם עם ילדים קטנים שכן בתנועת נוער זאת מתקבלים חניכים מכתה א’ עד יב’, פעלה עם קבוצות הילדים השונות הן בפעילויות מרוכזות של משחקים שונים והן בהפעלות של פינות יצירה שונות.

מי שביקר בבית הכנסת יכול היה להתרשם מהאוירה הנעימה והשמחה שהיו במקום, כולל הכנסת פיתות על סאג’ ועוד.

ההשתתפות לא היתה כרוכה בתשלום והיתה חופשית לכל ילדי הכפר.  אכן זו היא התנדבות לשמה של נוע”ם וקהילת המנין המשפחתי המסורתי, התורמת לקהילה ומגבירה את המודעות לצרכים החברתיים של כלל תושבי הכפר.  נערכנו גם לענין את תלמידי הכתות הגבוהות יותר, ו’ עד ט’, במידה שהשביתה היתה נמשכת ימים נוספים.  למרבה השמחה לא היה צורך בהמשך הפעילות ההתנדבותית הזאת.

הורים רבים ברכו את העשיה ההתנדבותית הזאת של נוע”ם והקהילה המסורתית, וזה באמת מחמם את הלב, אבל בגדול מגיע לשני הגופים האלה שמעשה ההתנדבות הזה יפורסם בצורה מתאימה.

[shashin type=”photo” id=”5114,5113,5112″ size=”large” columns=”2″ order=”user” position=”center”]

Tagged with: ,
Posted in ניוזלטר 'קולנו'

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’