על משמר הכנסת

לוגו של מכון על משמר הכנסת

על משמר הכנסת השיקה את המדריך ללשכות הח"כים בתחום דת ומדינה. המדריך ניתן לפתיחה במחשב, ניתן גם להזמינו.  במדריך מידע שכל המתענין יוכל לפתוח ולמצוא את מבוקשו. בקישור שלהלן מידע על המכון ופעילותו, בהמשך בחלק הממוסגר המדריך שהושק. לעיונכם!

https://links.responder.co.il/?lid=19187605&sid=78422870&k=296d9c283c30f27eb8f176c631ae7b72

עם השבעת הממשלה ה-35, נכנסת הכנסת ה-23 לתפקוד מלא: חלוקה לאופוזיציה וקואליציה, חלוקה ושיבוץ לוועדות, הצעות החוק השונות יקודמו, ויחלו הדיונים בהצעות שעל סדר היום. הבוקר ולקראת החזרה לשגרה, אנחנו, במכון על משמר הכנסת, מתרגשים להשיק את המדריך ללשכת הח"כ בתחום הדת והמדינה >>

עבודתנו במכון על משמר הכנסת מסייעת לנו לא רק לאגור ידע רב בתחומי דת ומדינה תוך שימוש בכלים פרלמנטריים, אלא גם לסייע לקידום נושאים אלו. לכן, במסמך זה אנחנו מבקשים להניח בפני צוות לשכת חבר הכנסת את ניסיוננו הרב ולהציע את היכרותנו עם הכנסת ועם תחום ידע זה כדי לסייע לצוותים השונים בכל לשכה כדי להיות מעורבים יותר ולקדם את סוגיות הדת והמדינה באופן אקטיבי, יצירתי ויציב בעזרת הכלים שברשותם. למדריך שלושה פרקים, אחד לכל יועץ בלשכת הח"כ: פרלמנטרי, תקשורתי ופוליטי. לכל אחד המידע הבסיסי הדרוש, הטיפים של צוות המכון, והצעות לשיתוף פעולה לקידום נושאים אלה.

מסמך זה לא נכתב כדי ללמד את מה שכבר יודעים, אלא כדי להוות נדבך נוסף של ידע שאנחנו צברנו, ובעיקר הזמנה לעבודה משותפת. אנו מקווים שתמצאו את המידע במסמך זה מועיל ומעניין, הן אנשי לשכות הח"כים והן אקטיביסטים, עיתונאים וארגונים, ואנחנו מזמינים אתכם לשיח פורה ופתוח מולנו בכל עת במייל המכון או במספרי הטלפון של צוות המכון. יחד נהפוך את הכנסת לשקופה יותר, נגישה יותר, יעילה יותר ופלורליסטית יותר ונצמצם את המרחק בין הציבור לבין נבחריו.

לעיון ולקריאה במסמך המלא, לחצו על התמונה או הורידו פה. רוצים עותק מודפס? כתבו לנו פה.

השקת החוברת בתכנית משכן לילה, בערוץ הכנסת

אתמול השקנו את המדריך ללשכת הח"כ בתכנית הלילה של ערוץ הכנסת, משכן לילה, בהנחיית ד"ר הני זובידה.

נריה רפאל כנפו, מנהל המכון מספר על המדריך ועל התוכן הייחודי שלו, ומזמין אתכם לחקור את אתר המכון >>> https://bit.ly/2zVnJwQ

כתמיד, אנחנו מזמינות ומזמינים אתכם לעקוב אחרינו בפייסבוקבטוויטר ובאתרלכתוב לנו, ולתרום לנו לטובת המשך הפעילות.

 

 

 

Tסומן בתגיות: , ,
פורסם בקטגוריה מן הנעשה בתנועה המסורתית, ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"