קהילה בהסגר – קהילה בחיבור

קהילה בהסגר – קהילה בחיבור

שלום לכם, חברות וחברים, מה שלומכם בימים טרופים אלה? איך עבר עליכם השבוע המוזר הזה, שבו העולם הרגיל, המוכר הלך ונסגר בפנינו מיום ליום? איך אתם מעבירים את הזמן בבית, עם הילדים או לבדכם? איך מסתדרים עם קניות, תרופות, ביקורים ובדיקות הכרחיות אצל הרופא? איך מסתדרים עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, או מבוגרים שאינם יכולים לעשות דברים חיוניים לבדם – ונותרו כך מהיום למחר? כל כך הרבה שאלות – ולא תמיד יש תשובות. למזלינו הגדול, אנחנו חיים בישוב בעל תשתית קהילתית חזקה, והשבועיים האחרונים הוכיחו זאת מעל ומעבר: כל צוות המועצה מגוייס לטובת היישוב , תושביו וצרכיו, החל מראש המועצה אייל שמואלי  שדואג לעדכן בכל יום את התושבים במצב ובהנחיות החדשות, ועימו צוות העובדים, העושה לילות כימים למען כולנו כדי להקל במידת האפשר על תקופה מאתגרת זו.

ריכוז עבודת ההתנדבות: ענץ גנץ – מנהלת מחלקת הרווחה במועצה, מובילה ביד רמה את כל יוזמות ההתנדבות , מרכזת את הצרכים השונים המגיעים מן השטח מאגמת משאבים ומוציאה את היוזמות לשטח בעזרת צוות מצויין של מתנדבים ומתנדבות. 

רוצים/רוצות, להצטרף? יש לכם יכולת וכוח לסייע? צרו קשר עם ענת והיא תצרף אתכם לרשימה. ענת גנץ, 052-5798042. 

השבוע חולקו מדבקות על כלי הרכב בכפר על מנת להקל על זיהוי התושבים בעת הסגר צפוי: אם לא קיבלתם מדבקה שכזו, ניתן ליצור קשר עם ענת, ולקבל ממנה.

קבוצת הווצאפ הקהילתית לא נחה לרגע, ואני מופתעת בכל יום לכמות היוזמות ההתנדבותיות השונות, לעוצמות האזרחיות ולרוחב הלב של תושבי הכפר. זה ממלא אור ותקווה , וגם  גאווה על היותי חלק מחבורה מופלאה של נשים ואנשים החיים במקום הזה. כן, בהחלט , אוהבים אותך כפר ורדים!

 

פורסם בקטגוריה ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"