משולחן העורכת

אילוסטרציה: החלמה מהירה

משולחן העורכת. בסימן של ברכת החלמה מהירה ושלמה לכל החולים שבינינו. השבוע יוצא הגליון בצל אירועי הקורונה, שלמרבה הצער הגיעו גם אלינו.  רבים ספונים בבתים על פי ההוראות, לא קל אך בתקווה שכולנו נישמר לנפשותינו ונשמור על בריאותנו.

תפילת קבלת שבת תערך היום על פי הכללים, הגבלת מס' משתתפים ומרחק של איש מרעהו, לימודי בית המדרש עוברים ללימוד דיגיטלי (פרטים בפוסט) וכל תכנית היא כנראה בסיס לשינויים בעת הזאת.

במקום שעורים ולימוד פרונטלי, הגל עובר לדיגיטלי ותוכלו, בזמן הבדוד והסגר, ללמוד ולהשכיל על פי המפורסם בפוסטים שלהלן.

מצער, והלב דואב על מה שקורה לרבבות אנשים שעקב המצב הוצאו לחופשות, פוטרו מעבודתם וחרדה מעתידם ועתיד משפחותיהם הוא נחלתם בנוסף לדאגה לבריאות.

אי אפשר להתעלם מהנעשה בכנסת, והעובדה שאין מצליחים להקים ממשלה, דוקא בימים אלה וגם זה מדאיג ומצער מאד!

למרות זאת יש גם דברים מרגשים, ישראל היפה שתמיד מתגלה בעת צרה, מצליחה לייצר בתוך כל המהומה והדאגה דברים נחמדים ומחממי לב, שאותם אנו זוכים לראות בסרטוני וידיאו בטליזיה בתוך כל הדרמות שמסביב. 

לרבה נטלי ולבני משפחתה המון ברכות ואיחולי מזל טוב לקראת העמדת החופה ביום א' הקרוב של  מוריה בתה ובחיר ליבה אסף, עם בני משפחה קרובים בלבד אך עם שמחה גדולה בלב למרות כל האילתורים והדאגה.  

הודעה שהועברה מהמחלקה לשרותים חברתיים לאזרחים הותיקים בכפר:
בהוראת אייל ראש המועצה אנו מתארגנים על ידי מערך מתנדבים לתת מענה לכלל אוכלוסיית האזרחים הותיקים בכפר בקניות, תרופות, קשיים אחרים ועוד.. במערכת של קשר יומיומי.
לא את כולכם אני מכירה ואני מבקשת שתשלחו לי הודעה בפרטי על מנת שאוכל לסייע גם לכם ולמנוע את יציאתכם מהבית וכך לשמור על ביטחונכם.
בבקשה צרו עימי קשר.
בברכה לימים טובים יותר🙏🏻
ענת גנץ-עו"ס
מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים
פלאפון 0525798042

ותפילה בלבי שהכל יעבור במהרה, שנשוב לחיות במתכונת חיינו הרגילה, שלמרות הנבואות הקשות, נצליח להתגבר על כל הנזקים שנגרמים לפרט ולכלל. בריאות ושוב בריאות לכולנו כאן, במדינה ובעולם כולו.

אסתי

 

 

 

פורסם בקטגוריה דבר העורכת, ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"