929 – ללמוד תנ"ך ביחד

929 – ללמוד תנ"ך ביחד

חברות וחברים, קבוצת לימוד 929 חידשה פעילותה ביום ראשון האחרון, ומפגשנו הבא, מספר 4 יתקיים ביום ראשון 14 באוקטובר 2018. במהלך החודשים הקרובים תערך פגישת קבוצת הלימוד מידי יום ראשון בערב.

מוזמנים בשמחה, לבוא לבית הכנסת החל משעה 19:45 להתכבד בשתיה חמה קרה וטעימה קלה, פגישות הלימוד יתחילו בשעה 20:00 בדיוק ומתוכננות להסתיים בשעה 21:00.

לטובת מי שעדיין אינו יודע מאומה על מיזם  929 להלן פרטים מעטים:

929 פרקים יש בתנך, הספר שמכר הכי הרבה עותקים בהיסטוריה של האנושות. מבראשית ועד דברי הימים, דרך יהושע, מגילת אסתר ותהִלים. נכון, למדנו תנ"ך בבית הספר, קראנו ממנו קצת בחגים, פגשנו בו באקראי בתקשורת, בספרות ובשיחות סלון. עכשיו קוראים תנ"ך במגוון קולות: 929 פרקים, פרק אחד ביום, בכל יום. למי שרוצה יש גם תמונות, תקציר והסברים. כולם קוראים יחד, וכל אחד ואחת לחוד: ברכבת, בבית קפה או בבית; עם חברים, ילדים או לבד; עם הקפה של הבוקר או בלילה במיטה; באפליקציה, באתר או עם תנך ביד. נקשיב לו, נשוחח אתו, נמצא אותנו בתוכו ואותו בתוכנו, נגלה מחדש את מה שיש לתנ"ך להציע לנו כאן ועכשיו.

סבב לימוד שלם של כל התנך, בקצב של פרק ליום, חמישה פרקים בשבוע, לוקח שלוש שנים ומחצה!  ראו בהרחבה על המיזם – www.929.org.il

ניתן להתחבר לתכנית ולקבוצה ולהשלים בזמנכם הפנוי.  

המצטרפים יקבלו את דפי האינפורמציה המודפסים ואת התיקים של המיזם 929 לאיסוף ושמירה של החומר.  זו הזדמנות לקרוא, לשמוע, להביע דעות, לראות סרטונים לשמוע שירים וגם לטייל בארץ בשתוף עם מכון בן צבי.

עלות ההשתתפות

העלות למשתתף 20 ש"ח לכל פגישה בודדת, או 50 ש"ח בתשלום חודשי, חברי הקהילה משלמי דמי חבר שנתיים לא ידרשו לשלם בעבור השתתפותם בתכנית. 

אנו ממליצים למשתתפים לשלם דמי חבר לקהילה:  עלות שנתית של 360 ש"ח לכל משתתף.

מי שעדיין לא שילם, אנא הביאו עמכם את דמי החבר, או את התשלומים כמפורט למעלה.

ניפגש בשמחה ומאחלים לכולם הנאה בנבירה בנבכי פרקי התנך.  

לפרטים נוספים ולהרשמה ניתן לפנות לרבה נטלי טלפון:  0505249101

בואו להצטרף לקבוצות הלומדים הרבות בכל הארץ וברחבי העולם, (הטקסטים מופיעים גם באנגלית וגם לשמיעה) ולקבוצה הנחמדה שלנו.  

 

 

 

Tסומן בתגיות: , ,
פורסם בקטגוריה חברים משתפים, לימוד, ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"