ימים אחרונים לשנת התשע"ט

אילוסטרציה: דמי חבר

ימים אחרונים לשנת התשע"ט

אינכם רואים אותנו יושבים במרכז המסחרי בכל ימי השישי של סוף השנה העברית, כשם שנהגנו בשנים עברו.  הסבה היא שבגלל העומס שקיים שם בימי שישי, בין בתי הקפה והמסעדות, לבין כל דוכני המכירה שנמצאים שם, איננו מוצאים מקום מכובד לשבת בו כפי שנהגנו בעבר, על מנת לגייס מתוך העוברים ושבים, חברים חדשים, ו/או ותיקים וסתם מכרים אישיים ואחרים, שפשוט מחכים לתזכורת אישית.

אי לכך אנו מבקשים עזרה מכל הקוראים את ההודעה הבאה, אנא הפיצו אותה  לכל נמעניכם ובכל קבוצת פייסבוק אליה אתם שייכים.  חובה עלינו להרחיב את השורות וככל שנקדים כן ייטב! 

לפעילותכם הברוכה ובתודה חמה.  ועד המניין.

אילוסטרציה: שימו לב

חברים יקרים,

הגענו לימים האחרונים של שנת התשע"ח, ואנו מזמינים את כל החברים, בהווה ובעבר ואת כל  הרוצים להצטרף ו/או לתמוך, להקדים ולשלם דמי חבר לשנת התשע"ט המתחילה בראש השנה.

התשלום נשאר כשהיה דהיינו: 720 ש"ח למשפחה, 360 ש"ח ליחיד. כמובן נשמח מאד גם לכל תרומה, ואנו מודים מראש לכל המבקשים להוסיף לדמי החבר.

כידוע יש לנו אישור מוסד ציבורי, מעמד המזכה את התורמים בתשלום מס הכנסה מופחת.וכך תוכלו גם לתרום וגם לשלם פחות מס.

ניתן להעביר לנו את התשלומים בשלוש דרכים:

  1.  הדרך הישנה והרגילה של העברת המחאה לפקודת המנין המשפחתי המסורתי של כפר ורדים, בדואר: יש לשלוח זאת לכתובת המניין, ת.ד. 3108 כפר ורדים 2514700 או למסור ידנית לרבה נטלי, לאסתי דוד ולרעות כהן קרונפלד. 
  2. דרך נוספת היא להעביר את הסכום באמצעות האפליקציה לזכות חשבון:  005792-409 בבנק הבינלאומי הראשון, סניף מספר 091.  לידיעת כולם החל מסוף יולי, הועברו חשבונות המנין מסניף כפר ורדים לסניף מעלות. 
  3. ניתן לשלם גם באמצעות הוראת קבע חודשית אם חשבונכם מתנהל באחד מהסניפים של הבנק הבינלאומי, למעונינים אנא התקשרו עם אסתי דוד בנדון.  

מבקשים להזכיר לחברים שהוראת הקבע שלהם מסתיימת בחודש זה או הקרוב, (הגבילו את ההוראה ל-12 חודשים בלבד), שיש לחדש את הוראת הקבע בספטמבר.  ניתן להפנות הוראת קבע לבנק לתקופה של 999 חודשים (בכל עת שש צורך בשינוי, ניתן לפנות לבנק ולהורות אחרת).

נשמח מאד לקבל את תשלומיכם, שבאמצעותם אנו ממנים חלק מהוצאות המנין.

חשוב מאד חברים נשמח מאד לעזרתכם גם בגיוס חברים ומשפחות חדשות שיצטרפו אל חברי המניין ותומכיו.

תודתנו מראש.

Tסומן בתגיות: , , ,
פורסם בקטגוריה ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"