929 תנך ביחד

929 תנך ביחד. לאחר שהסתיים המחזור הראשון של המיזם המיוחד הזה לאחר כשלוש וחצי שנים, נערכו חגיגות וארועים לציון הרגע וההישגים ומיד, ביום ראשון האחרון, 15 ביולי 2018 "התחיל הכל מבראשית" בקריאת הפרק הראשון של ספר בראשית. 

בכל יום קוראים פרק אחד, חמישה פרקים בשבוע מיום א' עד ה'. לכל פרק מצורפים  דברי כותבים שונים חילונים ושומרי מצוות, ביניהם רבנים, עתונאים אנשי הגות ומדע, בדברי חוכמה, פרשנות, הגיגים, שירה סרטונים ועוד. עולם מלא שכל אחד ואחת, יכול ויכולה רק להושיט היד ולקחת….. ניתן גם ל"קרוא" בשמיעה והאפליקציה כל כך ידידותית ונגישה.  

מיום ראשון בערב הפכתי לחלק מהמיזם, ואני מודה שאני מרותקת ומצפה בכל בוקר לקרוא את הפרק המיועד לאותו יום. אם איני מספיקה בבוקר אני קוראת אל תוך הלילה, ותמיד יכולה להשלים, אם החסרתי. הבוקר סיימתי פרק ה' ומיד הופיע סיכום השבוע הראשון והיה לי מרענן ומעשיר ללמוד ולקרוא. 

אני ממליצה בחום להצטרף, ע"י הורדת האפליקציה לטלפון הנייד, ולהתחיל לקרוא.

הכוונה היא להצטרף למיזם כקבוצה של המנין המשפחתי, שכן יש לכך יתרונות רבים. גם קהילות אחיות בארה"במתכוונות להצטרף, וזה יביא לעשיה משותפת באמצעות כל טכנולוגיות הקשר הרבות שעומדות לרשותנו היום. למיזם תרגום לשפה האנגלית וגם בתפוצות יכולים אנשים חובבי תנ"כ, יהודים ושאינם יהודים להנות מספר הספרים. 

 

 

Tסומן בתגיות: , , ,
פורסם בקטגוריה דבר העורכת, לימוד, ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"