סוכת שלום בזעיר אנפין

[shashin type="photo" id="7564" size="medium" columns="1" order="user" position="right"]ביום ראשון האחרון, ג' בחול המועד סוכות, 7 באוקטובר נערך במנין המשפחתי טורניר השחמט המסורתי שבו משתתפים ילדים נוער ומבוגרים מישובי הסביבה ומכפר ורדים. יישר כח לחברנו עמי ווטרמן שמידי שנה מארגן את הטורניר במסגרת ״סוכת שלום״ ולא ויתר עליו גם השנה. בטורניר השתתפו השנה ארבעים וארבעה מתחרים: ילדים בשתי קבוצות גיל, ועשרה מבוגרים, חברי מועדוני שחמט מכפר נחף (בפעם הראשונה) מאבו סנאן, מנהריה ,מעלות וכפר ורדים וגם ילד אחד שהגיע מכפר יאסיף.

למנצחים וביניהם גם פרנקי קוטניקי, בנם הבכור של חברינו ג'ן וסול שזכה בפרס ראשון בין בני גילו, הוענקו תעודות ומדליות בהתאם.

[shashin type="photo" id="7573,7560,7563,7564,7565,7566,7568,7569,7570" size="medium" columns="2" order="user" position="center"]

בשל חגיגות שנת העשרים שחגגנו ממש בסופה של שנת התשע״ז וכניסתה של השנה החדשה ,הוחלט כי השנה נתמקד בהפקה הגדולה הזו: המאמצים ההשקעה העצומה של אנרגיות ב כמו גם  המשאבים הכספיים שהושקעו, היו מעל ומעבר ליכולתו של המנין וחבריו ולכן הוחלט לצמצם את אירועי סוכת שלום, ולהסתפק בטורניר השחמט. 

אחד הפרקים המרגשים ביותר בחג העשרים  היה זה שבו קיבל הרב צבי ברגר את התואר ״רב אמריטוס״ בה זכה גם להוקרה גם על המפעל של ״סוכת שלום״ שהוא היה יוזמו ומקימו בכפר. במידת מה שולבה סוכת שלום של התשע״ח בטקס על ידי נוכחותם של מנהיגי העדות והדתות בסביבה שהוזמנו כולם לחגיגה ודברי הברכה של השייח׳ נימר נימר מחורפיש, ובעצם היתה חשיפה לפעילות המשותפת שנמשכת מאז ועד היום. 

 

Tסומן בתגיות: , , ,
פורסם בקטגוריה בית הכנסת, ניוזלטר 'קולנו'
תגובה אחת על “סוכת שלום בזעיר אנפין
  1. אורלי אומר/ת:

    כל הכבוד לעמי ווטרמן עבור ההתמדה רבת-השנים והארגון. חג שמח!

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"