ברוך דיין האמת

[shashin type="photo" id="4951" size="medium" columns="1" order="user" position="right"]שבוע קשה עבר על הכפר כשתוך שלושה ימים הלכו לעולמם שלושה מהתושבים.  קהילת המנין המשפחתי מרכינה ראש ומשתתפת בצערן של המשפחות שנפרדו השבוע מיקיריהן: 

לידיה ליטמן ז"ל[shashin type="photo" id="7526" size="medium" columns="1" order="user" position="center"]

אנו משתתפים בצערם של טוני והבנים, וכל בני המשפחה על לידיה שהלכה לעולמה לאחר מחלה קשה עמה התמודדה בגבורה ובאומץ.  

לידיה, אמנית הרקמה עסקה שנים רבות באמנות זו. תרמה למנין תמונה רקומה בסמלי 12 השבטים, וכשאושפזה לבדיקות עסקה ברקמת הפרוכת לחגים לארון הקודש שלנו. לידיה הציגה לאחרונה תערוכה של עבודותיה המדהימות בגלריה של קופת חולים כללית בכפר.  צר להפרד!

[shashin type="photo" id="7529" size="medium" columns="1" order="user" position="center"]

ואם אורשה, להוסיף נימה אישית, הכרנו את לידיה עוד בחיפה, כשעבדה במחלקת הצוות של חברת "צים", תמיד נעימה ומחייכת, קבלה את כלם במאור פנים וידעה לתת את המענה לכל האנשים, מבעלי הדרגות הגבוהות ועד לאחרון הקדטים תמיד בחיוך ובדרכה הנעימה והשקטה.  מיכה ואנוכי זוכרים ואוהבים עוד מאז התחלנו את הדרך בחברת "צים" ובספנות הישאלית המתחדשת! וכה אופייני למהלך חייה, שתרמה את גופתה למחקר.  יהי זכרה ברוך! 

כתבה אסתי

גבי וינטרפלד ז"ל

אנו משתתפים בצערה של גילה גרנות ובני המשפחה, על פטירתו של גבי וינטרפלד ז"ל.  

הלוויה נערכה ביום רביעי בבית העלמין בכפר.  יושבים שבעה בבית המנוח ברחוב מירון 136. גבי ז"ל ובת זוגו גילה גרנות חיו יחד 26 שנים, ומסביבם 6 ילדים בוגרים ו-19 נכדים. הרבה נטלי ערכה את הלוויה לבקשת המשפחה. חברו עמוס צייר בהספדו דמות של אדם אכפתי, מעורב עם הבריות, בעל לב טוב , ציוני וחרוץ. אדם שהיה תמיד נכון לעזור לכל. עבד שנים רבות בתעשייה האויורית, ובשנים האחרונות קבע את ביתו בכפר לצד זוגתו גילה שעבדה כאחות. גבי נפטר בגיל 70 לאחר שנלחם במשך זמן רב במחלה קשה. תנחומים שלוחים לגילה זוגתו, לילדיו – טל, אופיר וגלית , לאחיו פראנק כמו גם לגליה וגלעד, לכל הנכדות והנכדים –  שגבי היה להם אבא וסבא.

יהי זכרו ברוך.

כתבה הרבה נטלי

גבי ברנע ז"ל[shashin type="photo" id="7525" size="medium" columns="1" order="user" position="center"]

הלך לעולמו לפנות בוקר 26 ביולי. משתתפים בצער ושולחים חיבוק אדיר לדניאלה והבנות, ולכל בני המשפחה הנכדה והנכדים שהותיר אחריו.  הייתם זוג נפלא, הורים נפלאים, וסבים מסורים. תמכתם יחד ככל שאפשר בבנות ובנכדים, ותמיד באוירה של כיף ובת צחוק ואהבה רבה.  ראינו גם את הסבל בתקופת המחלה הקשה, ואת דרך ההתמודדות מעוררת הכבוד כשמעבר לתקוות בכל זאת אולי יהיה נס והחיים ימשכו עוד קצת….  נאחל לכם שלאור אהבתו, אותכם ואת החיים, תמשיכו בדרכו.

יהי זכרו ברוך!

כתבה אסתי

 

Tסומן בתגיות: ,
פורסם בקטגוריה ניוזלטר 'קולנו', קהילה

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"