מהנעשה במנין המשפחתי המסורתי

אילוסטרציה: ועד העמותב

דווחים קצרים על העשיה במנין המשפחתי המסורתי שלנו בנושאים:

  • שבתון נוע"ם
  • "תתחדשי" – מעגל נשים
  • חוג בר ובת מצווה

אמש 8 בדצמבר, נערכה ישיבת ועד המנין.דווח כספי קצר לקראת סוף שנת הכספים. החלטה ליישם את רשימת ה"קניות" או השלמת ציוד וריהוט למנין בהתאם להחלטה בישיבה קודמת. מצפים למספר השלמנות של המועצה לקראת אישור סעיף 4 שיאפשר תכנון ובנית חלל נוסף, מבואה ומחסן. פרוטוקול ישלח לחברי הועד.

"בית המדרש", תכנית הלימודים יצאה לדרך והמשתתפים בהם נהנים ומתענינים. חווינו שני שעורים מתוך 16 בסדרה של "אבות דרבי נתן", ושעור אחד של פרשת השבוע.  

לוגו נוע"םשבתון נוע"ם היה הצלחה גדולה, חניכים ומדריכים נהנו מיממה של אוירת שבת חברתית ברוח התנועה המסורתית, לקחו חלק בתפילות ובהובלה של תפילות קבלת שבת ושחרית.  וסיימו בהבדלה יחד עם הורים ובני משפחה.

אילוסטרציה: עכשיו תוךר לצמוח"תתחדשי" – מעגל נשים שנערך במוצאי שבת שלפני ראש חודש כסלו היה אינטימי, מרגש ומענג, וכבר מתוכנן אירוע נוסף של "תתחדשי" לקראת ראש חודש טבת אצל רעות כהן ביום רביעי 28 בדצמבר נר רביעי של חנוכה.

חוג בר מצוהחוג בר מצוה הראשון שערכה הרבה הסתיים והיה מוצלח מאד, שלושה בני מצוה והמשפחות לקחו בו חלק.  לחוג הבא רשומים כבר 6 נערים ונערות שיעלו לתורה במהלך החודשים הקרובים, ומועד התחלתו יפורסם בקרוב.  אם מוכרת להם משפחה שמי מבניה או בנותיה אמור לעלות לתורה בקרוב ידעו אותם על התהליך והזמינו אותם להתקשר עם הרבה נטלי.

תכניות לקראת חנוכה יפורסמו בעתיד הקרוב.  

 

 

 

 

 

Tסומן בתגיות: , , ,
פורסם בקטגוריה המנין המשפחתי המסורתי, ניוזלטר 'קולנו'

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם.

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"