מהנעשה בתנועה המסורתית

[shashin type=”photo” id=”4560″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]פתיחת שנת לימודים ההודעה השבועית לפרשת “ראה”

“מי שברך אבותינו אברהם יצחק ויעקב ואימותנו שרה רבקה רחל ולאה הוא יברך את הילדים והילדות הבאים בשערי בית ספרם, גנם ומעונם…”.

עם פתיחתה של שנת הלימודים תשע”ז התנועה המסורתית מברכת את ילדות וילדי ישראל, מי יתן ובשנה זו יזדמנו לכם אינספור רגעים של שמחה והנאה מלימוד וחכמה. ולמורות והמורים המתחילים שנה נוספת של עבודת הקודש אנו מאחלים שפע של תבונה ורגישות בהתמודדות היומיומית עם אתגרי החינוך הניצבים בפנינו. לקריאת הברכה שכתבה הרבה חגית סבאג ישראל לילדים והוריהם עם פתיחת שנת הלימודים לחצו כאן.

 

צעירים בשירות תנועתי: הודעה שבועית לפרשת “עקב שלא פורסמה בגלל תקלה טכנית.

השבוע החלה ההכשרה לקראת שנת השירות של חמש קבוצות בוגרים של תנועת הנוער נוע”ם. מפעל שנות השירות של נוע”ם גדל והשנה לראשונה יתקיימו שנות שירות בחמישה מוקדים בארץ- בכרמיאל, חיפה, כפר סבא, ירושלים וקיבוץ קטורה. במסגרת שנה זו בני ובנות הנוער יעבדו במשימות חינוך, פורמאליות ובלתי פורמליות שונות ביישובים כחלק משנת התנדבות לפני השרות הצבאי. כל אחת מהקבוצות החיות במסגרת קומונות תלווה על ידי הקהילה המסורתית הנמצאת באזור. בהצלחה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagged with:
Posted in ניוזלטר 'קולנו'

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’