שבת שלום

[shashin type=”photo” id=”4647″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]שבת שלום לכל חברינו ונמענינו.  שבוע לא שגרתי עבר על קהילתנו וכפרנו.  שמחות וצער, כדרכו של עולם……

תחילתו בשבת בחגיגת בר המצוה המרגשת של רועי אנג’ל, בנם של אביה דרוקס ואמיר, נכדם של אדם ז”ל ורות דדרוקס,  היה ארוע מרגש ולבבי כשרועי עמד בכל משימותיו בצורה שמצדיקה גאות המשפחה, ובודאי היתה משמחת את סבו אילו זכה.

המשכה בהודעה העצובה על חברנו שלמה דה הרטוך שהלך לעולמו במוצאי אותה שבת.  

ביום ראשון אחה”צ ההלוויה השקטה והמרגשת שנערכה בבית העלמין בכפר (ראו פוסט)

ביום שלישי נתבשרנו על חתימת החוזה עם רבת הקהילה הנכנסת נטלי לסטרג’ר ואנו שמחים לבואה(ראו פוסט)

בתוך כל זאת אנו חווים עם  רעות והבנות את הכאב והצער במחלתו הקשה של רפי.  איש אמיץ, אינטליגנטי ובעל חוש הומור שחי בינינו תקופה של קרוב לעשרים שנה. מעולם לא ויתר לעצמו. למרות המגבלות  והקשיים למד והשכיל ומצא את דרכו לעולם הטכנולוגיה, חיפש, מצא ואימץ את כל העזרים האפשריים כדי שיוכל להיות עצמאי ככל שניתן. למרות שהחיים חלקו לו “קלפים” לא קלים, זכה בתקופה זו להקים משפחה ולהנות מאורה וחומה, רעות אשה אוהבת ומסורה ובנות שלי ונטע נפלאות ומוכשרות.  הוא הדהים אותנו בהרצאתו המאלפת ביום המודעות לעוורון במועדון חמישים פלוס, כשפרש את כל  האפשרויות הטכנולוגיות והעזרים שבהם הוא נעזר ואף מדריך עוורים אחרים שזקוקים לעזרתו, וערך לנו היכרות עם ג’ורג’, כלב הנחיה שלו, ועם תהליך אימון כלבי הנחיה והעמותה שבראשה עמד עד שפרש.  שמחנו כל כך לראות את התמונות מהנסיעה המשפחתית לתורכיה ארץ מוצאו של רפי, כמתנת יום ההולדת ה-60. מחבקים אותכם חבוק אמיץ.

 

Tagged with:
Posted in ניוזלטר 'קולנו'

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’