תקלה טכנית במשלוח “קולנו”

[shashin type=”photo” id=”5256″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]בעיה טכנית כלשהי, שעדיין לא עמדתי על טיבה, החזירה אלי בבת אחת כ-100 מיילים של “קולנו” פרשת “ויגש” עם הודעות שגיאה.  כדי לא להעמיס על אלה שכבר קיבלו זאת פעם אחת, ישבתי והעתקתי את כל כתובות המיילים שחזרו, ושלחתים שוב. הפעם חזרו אלי מיד רק 14 מהמיילים.  מקוה שכל השאר קיבלו.  הסליחה עם כל אלה שבשבוע שעבר לא קיבלו את הגליון.

בכל מקרה ברצוני להביא לידיעתכם שניתן להגיע לפוסטים של “קולנו” גם באמצעות ה-FaceBook,  בדף של Haminyan Hamishpachti Hamsorati, גם בקבוצות של “קהילת המנין המשפחתי” ו”כפר ורדים – תושבים” בכל אלה אני מפרסמת מידי שבוע את הקישור לקולנו.  

כמו כן ניתן להגיע אל קולנו גם דרך האתר של המנין המשפחתי על פי הכתובת:  masorti-kfarvradim.org.il כשנפתח דף הבית, יש ללחוץ על הכפרור “מה נשמע? (בשורת התפריטים העליונה) הפותח תפריט לאורך, וללחוץ על “קולנו” 

אפשרות נוספת היא באמצעות האתר “כפרניק” . בדף הבית בצד שמאל, בין קישורים למוסדות שונים בכפר,  יש קישור גם למנין המשפחתי המסורתי.שמוביל לאתר הכתובת היא: www.kfarnik.co.il.

מקוה שהתקלה לא תחזור על עצמה.

אסתי

 

Posted in ניוזלטר 'קולנו'
One comment on “תקלה טכנית במשלוח “קולנו”
  1. מלאת פרוחי says:

    אסתי,
    יישר כוח על העבודה והמסירות שלך. שבת רגועה וטובה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’