האסיפה השנתית

אילוסטרציה: ועד העמותב

במוצאי שבת, 10 באוקטובר קיימו חברי העמותה במשכננו את האסיפה השנתית. הכינוס החל בהרמת כוסית, כיבוד וברכות לאסתי ומיכה דוד שחגגו ששים שנות נישואין! שוב בשעה טובה ועוד הרבה שנים!

האסיפה החלה בשעה היעודה עם נוכחות מרשימה של כחמישים אחוז מחברי העמותה (חברות בעמותה מחייבת תשלום דמי חבר שנתיים ותשלום חד פעמי של 50 ₪).

כיושבת ראש האסיפה נבחרה עינת דוד.

התקיים דיון קצר בנושא הכנסות והוצאות ובהמשכו נשמעה חו"ד של מר רן אדלר, רו"ח של העמותה ושל חברי ועדת הביקורת.

תקציב 2014 הוצג לאישור האסיפה ואושר פה אחד ללא נמנעים וללא מתנגדים.

הועלו בקשות לאישור חברי ועד העמותה. לועד נבחרו אוסנת אור לוירר, סוזן רנד לקריץ (יוצגה ע"י יהודה), שי גרינשפן, רות דרוקס, עופר ריבק ועופר דוד.

מספר חברים נעדרו מהישיבה עקב שהיה בחו"ל ויצורפו לועד לפי רצונם ואישור הועד בעתיד.

אסתר דוד התנדבה להמשיך ולטפל בגזברות ועל כך הודו כל חברי האסיפה. עבודתה של אסתר בשיתופו של רן הביאו לקבלת אישור העמותה כגוף שתרומות אליו מוכרות לניכוי במס! יישר כוח.

כחברי ועדת ביקורת נבחרו יוני פרוחי ואילן פליוב שהסכימו להמשיך בתפקידם. סוכם גם שועדת הביקורת תשתדל להיות פעילה יותר בבקרה על התנהלות העמותה ולא רק בתחום אישור התקציב.

מחברי הועד ניבחר עופר דוד כיו"ר העמותה.

עופר נשא דברים בפני האסיפה וציין את התנדבותה של אוסנת ותרומתה לעמותה. עופר ציין את עבודתו של הרב אבי והנושאים שקידם למען הקהילה. פעילותו של עופר ריבק לקידום נוע"ם וקן כפר ורדים ביחד עם נילי אדלר צוינו לשבח.

הוסכם כי בשבועות הקרובים נקיים פרידה רשמית ומכובדת מאבי ונציין את פעילותה של אוסנת.

לסיכום:  השנה הקרובה צפויה להיות מורכבת עקב היעדרו של רב קהילה. ידרש מכל חברי העמותה וחברי המניין להירתם ולפעול מעבר למה שנעשה עד היום על מנת שנוכל להמשיך ולספק את השירותים המיוחדים והיחודיים לקהילת כפר ורדים.

בברכה

עופר דוד – יו"ר העמותה

 

 

Tסומן בתגיות: ,
פורסם בקטגוריה המנין המשפחתי המסורתי, ניוזלטר 'קולנו'
תגובה אחת על “האסיפה השנתית
  1. איתן מטלו אומר/ת:

    בהצלחה לעופר דוד! אנו בידיים טובות בתקופה מאתגרת זו. כל הכבוד לאסנת על התרומה שלה משך שנים רבות! וכמובן לאסתי ורן על המקצועיות ואכפתיות. ולעופר שמגשם לנו את חלום של נועם. ישר כח.

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלכם לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *

*

לוח תפילות ואירועים
הירשמו לניוזלטר השבועי "קולנו"