בר המצוה של כפיר גרינשפון

[shashin type=”photo” id=”5078″ size=”medium” columns=”1″ order=”user” position=”right”]בשבת 30 באוגוסט חגגה הקהילה יחד עם משפחת גרינשפון את בר המצוה של כפיר.  אין ספק גדל הילד! חברים שלא ראוהו מזה זמן רב, לא הבינו כיצד חמק הזמן בין ידיהם.  כפיר ממש גדל בקהילת המנין המשפחתי, ומאז היה ילד צעיר היה מגיע לעתים קרובות למנין יחד עם הוריו ואחותו ריבי.  היה כרוח תזזית, ממש לא יכול היה לשבת במקומו, ולפתע ניצב בפני כל הקהל, משפחתו ואורחים רבים, קורא בקול יפה ובטוח את הברכות, המפטיר וההפטרה למרות ההתרגשות עמד בכל המשימות, כולל קריאת הדרשה שהכין שהיה בה ענין וגם מעט הומור.  מתבגר ובוגר כאחד.

הוריו הנרגשים וריבי, חיבקו, עמדו לצידו ותמכו בו גם ביושבם במקומם, וריבי בקולה היפה השמיעה את שיר הכבוד, אותו נהגה תמיד לשיר בבית הכנסת בשבת וחתמה את החלק הטקסי  שלפני הקידוש והתקרובת שהכין שי.

בתוכנית היום היה ביקור בגלריה טל, ובתערוכה לאמנות עכשווית והרצאה קצרה של עדי גרינפלד, והאירוע המשיך להתגלגל אל המאר”ג, שם נערכה מסיבת בר המצוה בשמחה ורקודים.

נאחל לך כפיר שכל אירועי חייך יתנהלו בשמחה ובהתרגשות כזו שהיתה בשבת של בר המצוה שלך, ושתזכה את הוריך וסביבתך אך ורק בחוויות של אושר ושמחה.

מכולנו ברכות מזל טוב ומצפים לך כחלק של המנין החל מהשבת הקרובה.

אסתי

Tagged with: , ,
Posted in טקסים, ניוזלטר 'קולנו', קהילה, שמחות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Events and Prayers Calendar
Subscribe to Weekly Newsletter ‘Kolenu’